Domů > O nás

1. naší historie

TT motorová bylo setkání potřeby našich zákazníků v dc a převodový motor design, vývoj a konstrukce od roku 2006 v Hong Kongu a začal zřídit v Shenzhen, Guangdong továrnu v roce 2008.

Vyrábíme širokou škálu motorů včetně DC převodový motor, stejnosměrný Bezkomutátorový motor, motor, plastové převodový motor a kodér, všechny naše motory jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a nejtěsnější ovládacích prvků. Máme rozsáhlé zkušenosti ve všech typech motorů a mohou specializovat na velký točivý moment, nízká hlučnost motorů v fyzicky malých velikostech.

2 naše továrna

Zeměpisná poloha, blízko k HK, nachází v Shenzhen city TT Motor má silnou schopnost celkového zpracování designu a vysoce kvalitních výrobků. Dostali jsme spoustu ocenění od našich klientů, ctí.

V držení 10 adospělých #39; základní technologie akumulace, vysoce efektivní prodejní tým, přesnost zařízení jako jsou Wahli zařízení atd., jsme nesmí šetřit aby každý motor. Vede trvalou šéf, TT splnit každý požadavek od našich zákazníků a rozvíjet značku srdcem a duší.

3. náš produkt

TT motorový produkty patří následující:

1, zařízení na stejnosměrný proud

2, DC střídavý motor

3, DC krokování motoru

4, šnekový převod na stejnosměrný proud

5, kodér

Dodáváme DC motory z celého světa k široké spektrum společností po celém světě, od velkých nadnárodních organizací pro malé jednotlivé společnosti.

4. nánosu

Naše stejnosměrné převodové motory, stejnosměrné bezkartáčové motory a Stepping motors by mohla být široce používán v pod aplikací:

Robot, elektrický zámek. Automatické závěrky, USB větrák, automat, peníze detektor

Mince náhrady zařízení, měna hrabě stroj, zásobníky na ručníky

Automatické dveře, peritoneální stroje, automatické TV stojan,

Kancelářské vybavení, domácí spotřebiče, atd.

5. náš certifikát

Vždy máme pocit, že všechny úspěch naší firmy přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, Rohs, SGS pokyny a náš systém přísné kontroly kvality.

6. výrobní zařízení

V posledních letech náš Motor TT zavedla řadu moderních přístrojů včetně Wahli odvalovací stroje, vinutí stroje, automatický soustruh, teplota zkušební stroj a životnost testovací systém, atd.

7. výrobní trh

Máme zákazníky od domácího trhu a zámořském trhu. TT motorová prodejní manažeři mohou hovoří plynně anglicky pro dobrou komunikaci. Naším hlavním prodejním trhem:

Severní Amerika 25,00 %

Jižní Evropa 20.00 %

8. naše služba

Vedle naší stávající tvarované výrobky také vyrábíme převodové motory dle výkresů či vzorků od našich zákazníků. "Pracovat dokud to nejlepší" a "Držet nohama pevně na zemi" je TT Motor management filozofie. Pracovní krok za krokem. TT motorová vždy poskytnout úspěšné řešení, přesným a včasným způsobem. Nabízíme technickou podporu, která je na špičkové úrovni.