Domů > Výstava > Obsah

Budoucí motor je bezkartáčový: Výhody a perspektiva použití bezkartáčových stejnosměrných motorů

May 07, 2018

Střídavé stejnosměrné motory nemají kartáče a komutátory, takže mají své jméno. Skládá se z těla motoru a řidiče a je typickým produktem elektromechanické integrace. Jako „nováček“ v automobilovém průmyslu, ačkoliv historie střídavých stejnosměrných motorů vstupujících do Číny není dlouhá a cena je vyšší než u střídavých motorů, lze vývojovou hybnost označit za rychlou kvůli zřejmým výhodám střídavých motorů. Po vstupu do Číny byla rychle upřednostňována domácími spotřebiči, automobily, loděmi a strojírenským průmyslem a zaujala místo mezi různými průmyslovými odvětvími a rychle se rozvíjela.

Střídavé stejnosměrné motory jsou malé, lehké, dlouhá životnost, vysoká účinnost, nízká hlučnost, vibrace, žádná jiskra, vysoká spolehlivost, dobrá stabilita, silná přizpůsobivost, jednoduchá oprava a údržba. Svým vynikajícím výkonem bezkartáčové stejnosměrné motory rychle přitahovaly pozornost výrobců, jako jsou „malé, lehké a tenké“ audiovizuální produkty, tiché domácí spotřebiče a luxusní automobily. V důsledku toho země také urychlily vývoj bezkartáčových motorových výrobků a nastoupily tržní síly. Mnoho společností v Japonsku úspěšně aplikovalo střídavé stejnosměrné motory na digitální fotoaparáty, miniaturní magnetofony, videokamery, tiskárny, stěrače, mobilní telefony a automobilové klimatizace, vysavače, elektrická vozidla a srdeční pumpy.

Předpokládá se, že v čase se cena nestane kamenem úrazu bezkomutátorské okupace motorového trhu. V dohledné budoucnosti budou bezkomutátorové motory zcela odstraňovat kartáčované motory a výrobky z motorů vstoupí do „bezkartáčové éry“. S cílem přivítat „bezkartáčovou éru“ poskytuje X-TEAM zákazníkům standardní produkty, upravené produkty a různé výrobky na míru. Díky integraci optimalizovaných systémů a vynikajících dílů do X-TEAM mohou zákazníci výrazně zkrátit dobu vývoje. Naše profesionální aplikační zkušenosti nám umožňují uspokojit potřeby zákazníků úpravou standardních produktů nebo vývojem vlastních produktů.