Domů > Výstava > Obsah

Co je to motor s stejnosměrným převodem

Dec 26, 2017

Stejnosměrný motor v elektrickém a mechanickém průmyslu je běžnějším mikromotorem, ale současný výkon a materiály pro převodové motory a výrobce, jak si vybrat více profesionálních znalostí o materiálech, by neměly být příliš mnoho, ani den či dva, aby jim bylo rozuměno , zejména s ohledem na povahu magnetického pole a s ohledem na směrovost a rovnoměrnost propustnosti různých motorů zpomalujících převod do jádra železného plechu, se válcování za studena zohledňuje s ohledem na magnetickou hustotu pracovního jádra zpomalující motor a velikost ztráty jádra. Nicméně, technický obsah reduktoru na konstrukci materiálových konstrukcí volby, porozumění není hluboké, takže výše uvedené jsou některé znalosti domácích stejnosměrných motorů.

1, převodový motor s mezinárodními technickými požadavky, s vysokým technologickým obsahem.

2, šetří místo, spolehlivý a odolný, s vysokou přetížovací kapacitou, výkon až 95 kW.

3, nízká spotřeba energie, vynikající výkon, účinnost reduktoru až 95%.

4, malé vibrace, nízká hlučnost, vysoká úspora energie, výběr kvalitních ocelových materiálů, ocelové odlitky, povrch převodovky po vysokofrekvenčním tepelném zpracování.

5, přesného obrábění, aby se zajistilo, že přesnost polohování, to vše tvoří konfiguraci motoru s redukčním převodem motoru různých typů motorů, vytvoření mechatroniky, plně zaručit kvalitu vlastností produktu.

6, produkt používá řadu modulární koncepce, širokou škálu přizpůsobivosti, tato řada produktů má velmi mnoho kombinací motorů, umístění instalace a strukturu programu, podle skutečné potřeby zvolit libovolnou rychlost a různé strukturální formuláře.