Domů > Novinky > Obsah

O životnosti bezkartáčového stejnosměrného motoru

Jan 12, 2018

Životnost střídavého stejnosměrného motoru


Stejnosměrné bezkomutátorové motory, obvykle bezkomutátorové stejnosměrné motory a redukce sestavy zde redukce s tradiční paralelní převodovku strukturu se liší, hlavní roli ve dvou: \ t


1) snížit otáčky motoru současně zvýšit celkový výkon výstupního krouticího momentu, výstupní poměr krouticího momentu výkonu motoru vynásobený redukčním poměrem a pak podle účinnosti reduktoru vyráběného různými výrobci pro proporcionální převod a čerpání DC bezkomutátorový převodový motor Ze skutečné hodnoty točivého momentu, ale dávejte pozor, abyste nepřekročili jmenovitý redukční moment.


2) Redukční redukce snižuje setrvačnost zátěže motoru při zpomalení. V praktické práci, čím větší je redukční poměr, tím nižší je provozní účinnost, tím větší je ztráta.
O tom rozhoduje celá životnost stejnosměrného motoru? Zde hlavně vidět dvě složky jejich očekávané délky života. Životnost převodovky bude obecně kratší než životnost bezkartáčového motoru, takže opotřebení převodovky, motor s převodovkou nelze použít (samozřejmě s technologickou inovací je životnost převodovky průlomem pokroku).


Společnost Shenzhen Kick Electronics s více a více technickými požadavky zákazníků vyvinula reduktor s dlouhou životností, bezkartáčový motor se srovnatelnou délkou životnosti z hlediska více technologií, zlepšené vlastnosti převodovky na všech úrovních materiálu prostřednictvím konfigurace různých konstrukcí pro prodloužení životnosti. reduktoru.


Vítejte přátelé přijdou komunikovat poradenství vyjednávání!