Domů > Novinky > Obsah

Výhody a aplikace vyhlídky stejnosměrný bezkomutátorový Motor

Feb 27, 2017

Výhody a aplikace vyhlídky stejnosměrný bezkomutátorový Motor

Bezkartáčový stejnosměrný proud bez kartáčů a komutátoru, takže je pojmenována střídavý motor. Obsahuje motorovou a řidič, je typická integrace mechanického a elektrického produkty. Jako "nový produkt" automobilového průmyslu ačkoli Bezkartáčový DC motor do globálním #39; s historií není dlouhá a cena je jasnější než motor kartáčů, ale kvůli výhodám střídavý motor vývoje hybnosti lze popsat jako rapid. Od motoru do Číny to rychle zvýhodněný domácích spotřebičů, automobilů, lodí a strojní průmysl a v různých průmyslových odvětvích zaujímají místo.

Bezkartáčový stejnosměrný proud má malé rozměry, lehký, dlouhá životnost, vysoká účinnost, nízká hlučnost, malé vibrace, bez jiskra, vysokou spolehlivost, dobrá stabilita, silná přizpůsobivost a jeho údržba je jednoduchá. S vynikajícím výkonem Bezkartáčový DC motor rychle přilákal "malé, lehké, tenké" audiovizuálních produktů, tiše domácích spotřebičů a luxusních automobilů a dalších výrobců pozornost. Tím, že tolik zemí mají také urychlil vznik střídavý motor produkty a rychlost na trhu.

Domnívat se, že v čase, cena nebude bránit střídavý motor okupace trhu motorů. V dohledné budoucnosti, střídavý motor zcela vyloučí štětec motor, motor produkty vstoupí "střídavý éry." Pro splnění "střídavý éry", TT MOTOR poskytovat zákazníkům standardní produkty, modifikované produkty a řadu výrobků na zakázku. Prostřednictvím TT MOTOR integrované optimalizace systému a vynikající díly, zákazníci mohou výrazně snížit dobu vývoje. Naše profesionální aplikace zkušeností umožňuje plnit potřeby našich zákazníků úpravou standardních výrobků nebo vývoji vlastních výrobků!

http://www.usdttmotor.com