Domů > Novinky > Obsah

VÝHODY STROPNÍ VENTILÁTORY S DC MOTORY

Jul 27, 2017

                

VÝHODY STROPNÍ VENTILÁTORY S DC MOTORY


Stejně jako poptávka po energeticky účinných výrobcích zvyšuje, takže použití Dc motory v stropní ventilátorya další domácí spotřebiče.


  • Vysoký točivý moment-Stropní ventilátory s DC motory vytvořit vyšší točivý moment, význam větší počáteční výkon a nižší spotřeba energie. DC motory spotřebovávají 70 % méně energie než konvenční stropní ventilátor motory.


  • Větší kontrola-Stejnosměrné motory šest nastavení rychlosti a funkci stornovat. Obecně tyto motory jsou snadněji spustit, zastavit a urychlit.


  • Centrální obvody-Fanoušci s DC motory mají všechny elektrické komponenty conveninently soustředěných na jednom místě na vrcholu motor shromáždění, takže není třeba pro baldachýn nebo switch Cupu. Díky zapojení stropní ventilátor během procesu instalacemnohem snazší.


  • Lehká váha-Stejnosměrné motory obecně váží méně než běžné motory, výsledkem je lehčí produkt, který je jednodušší instalaci.


  • Tichý provoz-Stejnosměrné motory prakticky mlčí, což zajišťuje tichý provoz.Protože DC motory jsou technologicky pokročilé, můžete očekávat, že zaplatí více peněz pro DC stropní ventilátor. Přestože stojí o něco více. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro více informacíwww.ttmotor.com