Domů > Novinky > Obsah

Výhody Motor kartáčů DC

Sep 12, 2017

Výhody Motor kartáčů DC

 

DC Motor kartáčů je jedním z prvních návrhů všech elektrické motorové. Je to obvykle motor volbou pro většinu ovládání točivého momentu a rychlosti aplikace. Následující popisuje výhody používání štětce DC Motor do strojů a procesů.

DC Motor kartáčů je jedním z prvních návrhů všech elektrické motorové. Je to obvykle motor volbou pro většinu ovládání točivého momentu a rychlosti aplikace. Následující popisuje výhody a nevýhody použití štětce DC Motor do strojů a automatizovaných procesů.

 

Štětec DC Motor má jednoduchou konstrukci, proto nevyžadují ovladače. Je-li vybrán řadič, je obvykle jednoduché a levné pohony.

• Technologie srozumitelný design usnadňuje rychlé uplatňování DC Brush Motor

• Design štětce DC Motor je poměrně jednoduché, v tom, že trvalé magnetické pole je vytvořeno v jedním ze dvou způsobů;      elektro magnetické vinutí nebo permanentní magnety

• Je-li pole je vytvořen permanentní magnety, štětec DC Motor je prý "permanentní magnet DC motor" (PMDC). Pokudvytvořil(a) elektromagnetické vinutí, DC


Motor kartáčů je často řekl, aby byl "derivační hojení štětec na stejnosměrný proud" (SWDC). Dnes z důvodu efektivnosti nákladů a spolehlivosti, PMDC motor je motor volbou pro aplikace zahrnující frakční výkon štětce na stejnosměrný proud, stejně jako většina aplikací až asi 2,0 koňských sil.

• Proti pole statoru je armatura pole, který je generován měnící elektromagnetické tok přicházející z vinutí

nachází se na rotoru DC Brush Motor.The magnetických pólů pole armatury se pokusí zarovnat pravý opak

magnetické póly generované pole statoru. Dále je část rotoru, kde elektřina do vinutí rotoru

nazývákomutátor. Elektřina je přenáší mezi kartáč motorový rotoru a statoru vodivý grafit měď

štětce (namontován na rotoru), které kontaktní kroužky na statoru.

 

Navštivte nás pro více informacíwww.ttmotor.com    https://ttmotorhk.en.Alibaba.com/Dík!