Domů > Novinky > Obsah

Výhody motoru kartáčového stejnosměrného proudu

Sep 22, 2017

                                                        Výhody motoru kartáčového stejnosměrného proudu


Dnes jsme v podstatě diskutovali o výhodách použití Brush Dc Motor v strojích a automatedSolution.The DC Brush

Motor je jedním z nejdříve všech návrhů elektrických motorů. Obvykle je volbou pro většinu aplikací řízení točivého momentu a proměnné rychlosti. Následující tabulka popisuje výhody použití motoru Brush DC v strojích a automatizovaných procesech.

Motor DC Brush má jednoduchou konstrukci, proto nemusí vyžadovat regulátor. Když je vybrán regulátor, je to obvykle jednoduchý a levný design pohonu.

Vyspělá konstrukční technologie usnadňuje rychlé použití motoru DC Brush

Konstrukce motoru Brush DC Motor je poměrně jednoduchá tím, že je vytvořeno trvalé magnetické pole buď jedním ze dvou prostředků; permanentní magnety nebo elektromagnetické vinutí

Naproti pole statoru je pole kotvy, které je generováno měnícím se elektromagnetickým tokem pocházejícím z vinutí umístěných na rotoru motoru DC Brush. Magnetické póly pole kotvy se pokusí vyrovnat s protilehlými magnetickými póly generovanými poli statoru. Dále, úsek rotoru, kde elektrická energie vstupuje do vinutí rotoru, se nazývá komutátor. Elektřina se přenáší mezi rotor motoru kartáče a stator pomocí vodivých grafitových měděných kartáčů (uložených na rotoru), které se dotýkají kroužků na statoru.


Doufáme, že tento krátký článek vám pomůže do jisté míry. Pokud byste se chtěli dozvědět více o motoru Brush, navštivte naše webové stránky www.ttmotor.com Děkujeme!