Domů > Novinky > Obsah

Úžasný vynález: planetární převodovka

Mar 03, 2017

Úžasný vynález: planetová souprava

Planetová souprava je nejen široce používána v automatických převodovkách, ale i v jiných přenosových institucích jsou široce využívány. Co je planetová souprava? Ve skutečnosti ukážeme strukturu planetové soupravy, kterou můžeme pochopit, a její struktura stejně jako sluneční soustava, uprostřed slunce, vedle několika planet, samotné planety rotující kolem Slunce současně, V důsledku počtu zubů bude mít proměnlivou rychlost, aby bylo dosaženo účelu zpomalování rychlosti. Ve skutečnosti se astronomický kalendář poprvé objevil v astronomických nástrojích a hodinkách, takže historie byla velmi dlouhá.

Typická jediná řada planetových převodových sad může být upevněna jinou spojkou a brzdou, aby se dosáhl rozdílný poměr přenosu výkonu. Soupravy planetového soukolí mají také dvojitý tvar, pro ovládání a zpracování, aby byly v automobilu relativně neobvyklé. Vzhledem k tomu, že existuje více součástic v soupravě planetového soukolí, převodový poměr se změní tak dlouho, dokud rotace jednoho z nich Se změní vstupní a výstupní výkon a když se změní dvě nebo více planetových souprav, což je základní princip AT přenosu. Jako většina přenosů rychlostí 6 až 8 rychlostí AT jsou tři planetové převodovky.

CVT a jiné automatické převodovky, které mají často také planetové převodovky, ale tentokrát se často nejedná o hlavní převodový mechanismus (řetězec nebo páska + kuželové kolo je hlavní silou posunu), ale jako mechanismus s proměnlivou rychlostí. Ačkoli to povede ke zvýšení složitosti a nákladů na přenos, ale také k dalšímu posílení ekonomiky.

Http://www.usdttmotor.com/brushless-gear-motor/gmp36-tec3650.html