Domů > Novinky > Obsah

Automatické balicí zařízení je klíčem k rozvoji podnikání

Feb 27, 2017

Podle čínské strojírenský průmysl federace předpovídá, že andquot; Dvanáct Fiveandquot; období, měřítko globálním #39; s balicí průmysl se očekává, že překročí 600 miliard jüanů, průměrná roční míra růstu o 16 %. a novou verzi GMP implementace a také pro rozvoj tuzemské farmaceutické obaly stroje podniky nabízí nejlepší příležitost, využít tyto příležitosti, výroba obalů je klíčem k budoucí rozvoj společnosti.

V současné době poptávka trhu globální strojního zařízení je založena na 5,2 %, meziroční tempo růstu růstu do roku 2012 se očekává, že k nám 39,8 miliardy dolarů. V příštích několika letech balicí zařízení prodeje na trzích rozvojových zemí překoná, Japonsko a Spojené státy a další rozvinuté země. V roce 2010, globálním #39; s poptávka po balení strojů a zařízení je přibližně 3,3 miliardy dolarů.

S implementací nové GMP, podstatně zvyšuje požadavky výrobců domácích léčiv, balení strojírenský podnik za účelem splnění těchto potřeb, s cílem získat oporu v mezinárodní konkurenci, postupně probuzení do nového modelu více automatizované balíček výkon postupně nahradí tradiční hlavního proudu v budoucnu. To je efektivní způsob, jak balení strojů podniků udržitelný rozvoj a jeho konečný cíl technologické renovace.