Domů > Novinky > Obsah

Stručný přehled Motor na stejnosměrný proud 12v

Jul 14, 2017

                                                                Stručný přehled Motor na stejnosměrný proud 12v

DC motor je jakýkoli motor v rámci třídy elektrických strojů, při kterém je převeden stejnosměrné elektrické energie na mechanickou energii. Nejčastěji se tento typ motoru spoléhá na síly, které vytvářejí magnetické pole. Bez ohledu na typ DC motory mají nějaký druh vnitřní mechanismus, který je elektromechanické nebo elektronické. V obou případech se pravidelně mění směr toku proudu zčásti z motoru.

Rychlost motoru DC je řízena pomocí proměnné napájecího napětí nebo změnou síly proudu v rámci své oblasti windrings. Zatímco menší DC motory se běžně používají při výrobě spotřebičů, nářadí, hračky a automobilové mechanismů, například elektrický autosedaček, větší stejnosměrné motory se používají v výtahy, výtahy a elektrických vozidel.

Astejnosměrný proud 12Vje malé a levné, ale dostatečně silný, aby použít pro mnoho aplikací. Protože výběr správné DC motor pro konkrétní aplikaci může být náročné, je to důležité pro práci s těmi pravými. Ukázkovým příkladem je TT Motor(HK) Industrial Co, Ltd, které bylo vytvořit vysoce kvalitní permanentní magnet DC motory pro více než 10 let.

Výběr správné Motor

V rámci výběrového řízení pro výběr správné DC motor profesionálové s motorem TT se poprvé dozvěděli o přesnou aplikaci a pak zvážit několik vlastnosti a specifikace zajistit, že jste skončili s co možná nejlepší produkty .

Jednou z charakteristik motoru DC 12v je provozní napětí. Když motor je napájen bateriemi, nízké provozní napětí jsou obvykle upřednostňovaný, protože méně buněk jsou potřebné k získání uvedené napětí. Nicméně na vyšší napětí, elektronika řídit motor jsou obvykle efektivnější. Přestože operace je možné s voltů tak nízké, jak 1.5, která jde až do výše 100, z nichž nejčastější jsou 6v Stejnosměrný proud, 12v stejnosměrný proud a 24v DC motor.

Ostatní klíčové specifikace 12v DC motor, že TT Motor může pomoci s zahrnují provozní proud, rychlost, točivý moment a výkon. Motor na stejnosměrný proud při tomto napětí je ideální pro mnoho aplikací, společnost bude považovat vše před provedením konečné doporučení.