Domů > Novinky > Obsah

Střídavý Gear Motor snazší údržbu a delší život

Oct 20, 2017

Střídavý Gear Motor výhody věří, že byla uznána obrovské množství uživatelů, například malý objem, nízkou spotřebu energie, vysokou účinnost, točivý moment, dlouhý život, lze ovládat a tak dále, může nahradit štětec DC motor, střídavý asynchronní motor, mikro motor, atd. a široce používané v mnoha příležitostech.

Střídavý Motor Gear v očích mnoha zákazníků může být druh velmi miniaturní, pouze poloviční velikosti dlaně mikro motor. Vskutku v uplatňování střídavý Gear Motor tento druh ultra miniaturní střídavý Gear Motor je nejrozsáhlejší v existující aplikaci zralé střídavý. Nejprve je obecně plastový shell, a vestavěný desce jako jednoduchý jednotka, mohou být spojeny s řádnou motor může být použit, žádné další programování a elektroinstalaci, takže je snazší použít. Ale tento střídavý Motor převodový rozsah použití je menší, protože motor sám o sobě je velmi malý, výstupní točivý moment není velká a nepodporuje řadu režim ovládacího prvku, aby se zobrazovaly střídavý Motor Gear řadu výhod, prostě nemají uhlíkové stopy , údržba pohodlnější, delší život. Ale mají být použity v průmyslových aplikacích střídavý Gear Motor, protože požadovaný krouticí moment je větší, takže objem je relativně velký a může sestavit redukční, snížit rychlost, zvýšení momentu. Před popularizace střídavý Motor převodovka, mikro-převodovce je vybavena micro-AC motor a motor kartáčů mikro DC, tento druh kolokace je malý, snadno se instaluje, rozsah poměru rychlosti je velké, je společný zpomalení motoru v průmyslové Výroba, vzhled střídavý Motor převodovka je miniaturní převodovce má kombinaci motoru a střídavý Motor Gear, sama o sobě energeticky úsporné, efektivní, vysoký točivý moment, je výhodnější než mikro AC motor a mikro DC štětec dlouhý život motor, střídavý Motor Gear pro podporu použití ovladače, cena může být vyšší než motor kartáčů, ale od nákladů na údržbu, střídavý Motor Gear kromě ložiska nosit žádné jiné další opotřebení, v podstatě bezúdržbové, život Délka více než 5 000 hodin, život je v podstatě jiné mikromotorem víc než dvakrát krát a spotřeba energie jen třetina, dělená z údržby a úspory energie, jeden rok může ušetřit náklady na pořízení, více následné použití více peněz. Proto výhody převodový Motor s převodovce a největší rozdíl mezi mikro motoru a převodovce jsou v údržbě a úspory energie.

Bezkartáčový stejnosměrný proud tvoří hlavní motorovou a pohonu, je typický elektromechanických integrace produktu. Vzhledem k tomu, Bezkartáčový DC motor je provozován automatického řízení, nebude to jako synchronní motor heavy-duty start-up za proměnlivou frekvencí regulace rychlosti, ale také začíná vinutí rotoru, a nebude generovat oscilace a ztráta Krok zmutované zatížení. Malé a střední kapacity bezkartáčovým Stejnosměrným motorem o permanentní magnet, nyní používá magnetické energie vyššího vzácných zemin NdFeB (-) materiálu. Proto objem vzácných zemin permanentní magnet střídavý Gear Motor snižuje velikost stejnou kapacitou Třífázový asynchronní motor.

Jednoduše řečeno, jsou měněny Střídající frekvence a průběh současné vlny na Statorové cívky střídavý Motor Gear vinutí kolem vinutí cívky tvoří rotující kolem osy motoru, který pohání trvalé magnetické pole magnety magnety na rotoru, motor zapne nahoru, výkon motoru a počet magnety, síla magnetického pole magnetu, Motor vstupní velikost napětí a další faktory, více s výkonem kontroly střídavý Motor Gear má skvělý vztah, protože vstup je DC, současný guvernér elektronické potřeby proměnit v 3fázové AC, ale také třeba přijímat řídicí signály od vzdáleného přijímače, kontrolovat rychlost motoru podle potřeb použití modelu. Obecně, struktura střídavý Gear Motor je relativně jednoduché, skutečné rozhodnutí o použití výkon střídavý elektronický regulátor, dobrý elektronický regulátor musí mít Single-chip control program designu, kruhový design, komplexní zpracování procesu, například celkové kontroly, takže je mnohem vyšší cenu, než motor kartáčů.