Domů > Novinky > Obsah

Střídavé ozubení dlouhou životnost motoru, nízkou spotřebu energie, malé rozměry

Sep 30, 2017

Střídavý Motor převodovky pohonu a komponenty pohonu, je typická integrace mechanického a elektrického produkty. Vzhledem k tomu, střídavý Motor Gear je provozován automaticky, není spustit vinutí rotoru, stejně jako synchronní motor počínaje překládky invertor a není oscilovat a držet krok s náhle změně zatížení.

Jednoduše řečeno změnou frekvence střídavého proudu a průběh vlny proudu vstupní střídavý motor Statorové cívky magnetické pole kolem geometrické osy motoru je tvořen kolem vinutí cívky, která se otáčí permanentní magnet magnety na rotoru, motor se někde objeví, výkon motoru a počet magnetické oceli, magnetický tok síly, vstupní napětí motoru a dalších faktorů, ale také s ovládacím prvkem střídavý motor výkon má skvělý vztah, protože vstup je DC, aktuálních potřeb elektronické guvernér promění v 3fázový střídavý proud a to také potřebuje řídící signál od vzdáleného přijímače ovládat rychlost motoru vyhovět potřebám modelu.

Střídavý motor jako nový energeticky úsporné mechanických a elektrických integrace motoru, byla hodně poradenství pro zákazníky a objednávky. Střídavý motor má mnoho výhod, žádný uhlík štětec ztráta, dlouhá životnost, nízká spotřeba energie, malé rozměry, vysoký točivý moment, lze řídit, mohou komunikovat, podporuje řadu reduktorem a tak dále. Podpora různé přechodky jako miniaturní převodovky, RV šnekový převod redukční, střídavý převodový Motor planetové reduktory, atd znamená, že střídavé motory mohou nahradit řadu motorů micro, Trojfázové asynchronní motory nebo Krokové servomotory v minulosti používali, rozsah aplikace je velmi velký. Různé redukce musí odpovídat jiným uživatelským potřebám, střídavý motor s reduktorem planetární, tato kombinace je pro vysokou přesností skupin uživatelů. Jaké jsou výhody Bezuhlíkový motor s reduktorem planetární?

Střídavý motor, sama má vlastnosti výše byla zavedena a tady se nechci opakovat, ale jedna věc je, že střídavý motor je podpora komunikace řízení motoru, což znamená, že střídavý motor, samotný lze použít v automatizaci zařízení, automatizace zařízení je mnoho požadavků na přesnost, planetární reduktorem jako jeden z nejvyšších přesností reduktoru, sama o sobě je rovněž přesná zájmeno, s vysokou přesností, vysoký točivý moment, účinnost vysoká přenosu, dlouhý život, bez údržby , atd. Výhody, široce používané v automatizačních zařízení, takže tentokrát spolu s planetární reduktoru, můžete udělat maximalizovat přesnost rychlosti výstupu, zajistit že střídavý motor po planetární reduktorem rychlost přesnost je zaručena, menší ztráty točivého momentu. Střídavý motor s planetární reduktorem, obě místo krokový motor s planetární reduktorem, získat vyšší pracovní rychlost, ale také může nahradit servomotoru s planetární reduktor ke snížení využívání nákladů. Samozřejmě ne všechny příležitosti lze použít střídavé motory s planetové reduktory, které nahradí jiné kombinace, střídavý Motor Gear některé konkrétní příležitosti nebo potřeba vyšší přesnost servomotor s planetární reduktoru, ale ve většině automatizace zařízení, můžete zkusit použít Bezuhlíkový motor s planetární reduktorem nahradit využívání úspor energie a udržování pohodlí, je absolutní výhoda.