Domů > Novinky > Obsah

Charakteristika a funkce převodovky

Oct 27, 2016

1, převodovka produkty vyberte široký

Byly posuzovány pomocí obecné konstrukce převodovky box, gear box designem, ale za výjimečných okolností může měnit v závislosti na spotřebitelskou poptávku, varianta pro průmysl specifické převodovky. Gear box designem, paralelním hřídel, vertikální šachty, univerzální krabice a náhradních dílů jsou v souladu s požadavky na změnu uživatele.

2, převodovka stabilní

Stabilní a spolehlivý provoz gear box, přenos energie je vysoká. Gear box externí skříň struktury lze vyrobit zvuk pohlcujících materiálů, snížení hluku v procesu gear box. Převodovka vlastní struktura kravatu ventilátoru může snížit provozní teplotu převodovky.

3, kompletní funkce převodovky

Převodovka s výjimkou zpomalení funkce zhiwai, má také změnit směr jízdy a točivý moment funkce, například převodovku v používaných dvou, vybavení ventilátoru, které Hou bude vynutit vertikální předány další soustružené osu dosažená jízdy směr změny, a gear box změnit životopis moc okamžik princip je, rovná moc podmínky Xia, rychlost se otočil z více rychle zařízení , osa tím, podle točivého momentu více malých, místo více velké.