Domů > Novinky > Obsah

Klasifikace a výběr fotoelektrických kódovačů

Mar 04, 2017

Klasifikace a výběr fotoelektrických kódovačů

Kodér pro třídu snímačů, který se používá hlavně k detekci mechanického pohybu rychlosti, polohy, úhlu, vzdálenosti nebo počtu, kromě použití průmyslových strojů, musí být řada servomotorů BLDC Vybavený snímačem pro řízení motoru jako komutace, rychlost a umístění detekce široké škály aplikací.

Podle principu detekce lze kodér rozdělit na optické, magnetické, indukční a kapacitní. Podle metody měřítka a formátu výstupu signálu, rozděleného na inkrementální snímač a absolutní snímač. Fotoelektrický snímač je využíván principu difrakce mřížky pro dosažení posunutí - digitální transformace, začal se používat v obráběcích strojích a výpočetní technice kvůli své jednoduché struktuře, vysoké přesnosti, dlouhé životnosti apod., Je oblíben doma a abro d. A to je široce používán v poloze, rychlost, délka, zrychlení, vibrace a další aspekty aplikací.

Přírůstkové otáčení hřídele kodéru, existuje odpovídající impulsní výstup, počáteční bod počítání libovolně nastavený, může dosáhnout víceotáčkového nekonečného hromadění a měření. Otáčky hřídele čidla vynesou pevný impuls, počet impulzů určený počtem mřížky snímače. Potřebujete zlepšit rozlišení, použít 90 ° fázový rozdíl A, B obousměrný signál nebo vyměnit snímač s vysokým rozlišením.

Http://www.usdttmotor.com/encoder/optical-encoder/