Domů > Novinky > Obsah

DC převodový motor usnadňuje údržbu a delší životnost

Nov 01, 2017

Motor DC Gear v očích mnoha zákazníků může být velmi miniaturní, jen polovina velikosti dlaně mikromotoru. Při použití stejnosměrného převodového motoru je tento druh ultra-miniaturního stejnosměrného převodového motoru nejrozsáhlejší ve stávající zralé střídavé aplikaci. Nejdříve je plášť obecně plastový a vestavěná obvodová deska jako jednoduchý pohon, může být propojena s běžným motorem, může být použito, bez dalšího programování a zapojení, takže je snadnější aplikovat. Tento rozsah aplikací DC Gear Motor je však menší, protože samotný motor je velmi malý, výstupní točivý moment není velký a nepodporuje různé režimy ovládání, takže motor DC Gear Motor nemusel vykazovat řadu výhod. mít uhlíkovou kartáč, údržbu pohodlnější a delší životnost. Použije se však v průmyslových aplikacích stejnosměrného převodového motoru, protože požadovaný točivý moment je větší, takže je poměrně velký a může být sestaven reduktor, snížit rychlost a zvýšit výstupní točivý moment. Před popularizací stejnosměrného převodového motoru je mikropřevodovka vybavena motorem s mikroprocesorem a micro-DC kartáčem, tento typ kolokace je malý, snadno se instaluje, rozsah poměru rychlosti je velký, je běžným zpomalovacím motorem v průmyslové výrobě, vzhled stejnosměrného převodového motoru, dělá miniaturní převodovku kombinaci motoru a DC Gear Motor sám o sobě šetří energii, efektivní, vysoký točivý moment, dlouhá životnost je výhodnější než mikroprocesorový motor a micro-DC kartáč motor, ačkoli DC převodový motor k podpoře použití řidiče, náklady mohou být vyšší než kousek motoru, ale z nákladů na údržbu, stejnosměrný převodový motor kromě ložiska opotřebení žádné další přídavné opotřebení, v podstatě bezúdržbové, životnost více než 5000 hodin, život je v podstatě jiný mikromotor více než dvakrát a spotřeba energie jen jedna třetina, jediná z údržby a úspory energie, jeden rok může ušetřit náklady na nákup, tím více následné u více peněz. Výhody DC převodového motoru s převodovkou a největším rozdílem mezi mikropřevodem a převodovkou jsou tedy údržba a úspory energie.

Hlavní svařovací kvalita je špatná, svařované spoje otevřené. Kromě toho má drátový materiál, provoz také následující specifikace elektromagnetického vodiče, poruchu navíjení, připojení vinutí, technologii těžkého vinutí cívky, rozbití drátu a další důvody.

I. Předřadník REDUCER MOTOR elektromagnetické specifikace drátu

1, nerovnoměrná tloušťka elektromagnetické linky, část kvalifikované, část nekvalifikovaná.

2, nerovnoměrná tloušťka elektromagnetické linky, stejnosměrný převodový motor sekce kvalifikovaných, část nekvalifikovaných.

Za druhé, aspekt selhání vinutí motoru převodového stupně

1, vinutí motoru reduktoru převodovky má poruchu zkratu.

2, vinutí a pouzdro mají dva nebo více kontaktů, což má za následek poruchu uzemnění.

III. Připojení navíjení

1, připojení vinutí není správné.

2, redukční převodovka motoru, délka vedení nebo průřezová plocha nesplňují požadavky. Zkontrolujte zákon o připojení navíjecích prvků, zapojí se zákon, DC převodový motor propojí nesprávnou součást, přichází správně. Zkontrolujte propojovací vedení, délku a specifikaci kabelu a průřez, které neodpovídají požadavkům na opravu.

1. Velikost cívky reduktoru DC motoru je nekonzistentní.

2. Špatný počet vinutí

3. Nerovnoměrné napětí při navíjení

V. Roztržení vodiče

1 a okolo drátu nebo paralelní větve drátu má zlomené místo.

2, paralelní vedení svařování.

3, přerušení vodiče cívky nebo ohybu

Při kontrole přístroje jemně protřepejte drát, DC převodový motor, ukazatel nástroje se bude pohybovat po výkyvu, vodič přeruší zkušební svítilnu nebo kontrolka izolačního odporového měřidla se neříká vhodná, kontrola se po svaru dobře zkontroluje.