Domů > Novinky > Obsah

Charakteristické krokový Motor

Feb 28, 2017

Charakteristické krokový motor

Krokové motory je open smyčky kontrola motoru, který převádí elektrický pulzní signál na úhlové přestavení nebo posunutí řádku. Je to hlavní prvek vykonávající v systému kontroly moderní digitální program. To je široce používán. Krokové motory, sama o sobě je charakteristické a výhodné, než jiné motory.

Nyní letand #39; s podívat na jaké vlastnosti má krokový motor:

(1)krokový motor bez akumulace Chyba: Obecné krokového motoru přesnost pro skutečný krok se úhel tři až pět procent a nikoli kumulativní.

(2)Krokový motor je v provozu, pulzní signál platí pro každou fázi vinutí v určitém pořadí (způsob, jakým vinutí je řízen prstencovité distributora v ovladači).

(3)I se stejným krokový motor, využívání řešení různých pohonů, frekvenční charakteristiky okamžik se také velmi liší.

(4)Krokového motoru se liší od jiných motorů, jmenovitého napětí a Jmenovitý proud je pouze referenční hodnota; a protože krokový motor je Impulsní napájecí zdroj, napájecí napětí je jeho nejvyšší napětí, spíše než průměrné napětí, tak krokový motor může pracovat nad jeho jmenovitý rozsah. Ale volba nesmí odchýlit od hodnocení příliš daleko.

(5)Točivý moment krokového motoru se sníží, jak se zvyšuje rychlost: když krokový motor otočí, elektrické smysl budou tvořit zpětné elektromotorické síly; vyšší je frekvence, tím větší zpětné elektromotorické síly. V jeho roli, motor s frekvencí (nebo rychlost) zvyšuje a snižuje aktuální fáze následek snížení točivého momentu.

(6)Krokový motor může normálně fungovat v nízké rychlosti, ale pokud je vyšší než určité frekvenci, nelze spustit a spolu s vytím. Krokový motor má technický parametr: no-load počáteční frekvenci, tedy krokový motor v případě naprázdno může začít normální tepové frekvence, pokud frekvence impulsů je vyšší než hodnota motor nelze spustit normálně, může dojít, krást nebo parkovacího místa.

http://www.usdttmotor.com/Stepping-motor/