Domů > Novinky > Obsah

Průvodce převodovým poměrem

Mar 29, 2017

Tato příručka slouží k úpravě, navrhování a výrobě elektrických spotřebičů; Koloběžky, motocykly, motokáry, čtyřkolky, vozy a další podobné lehké elektrické vozy.

Typy motorů

Existují dva typy elektromotorů; Standardní motory a převodové motory. Standardní motory mají hřídele přímo připojené k vinutí motoru s rychlostí výstupu hřídele obvykle mezi 1800-3000 ot / min. Převodové motory mají převodové převodové převodovky zabudované do nich s výkonovými otáčkami hřídele obvykle mezi 400-550 ot / min.


Standardní motory (motory s elektrickým pohonem)

Standardní motory jsou vyráběny pro elektrické skútry, motokáry a další podobná vozidla s kolečky 6 "-12". Standardní motory by neměly být používány pro projekty elektrického jízdního kola, pokud s nimi není použit převodový redukční převod, jako je hřídel jack, aby se snížila převodovka, takže mohou pracovat v blízkosti svých nejvyšších otáček během pohybu vozidla, Příliš nízká otáčky, která způsobí, že se přehřívají a případně se vyhoří spolu s tím, že nebudou schopni produkovat plný výkon, který mají potenciál.


Převodové motory (elektromotory)

Převodové motory jsou vyrobeny pro elektrické jízdní kola s 16 "až 26" koly. Motory s převodovkou mohou být také použity na vozidlech s menšími koly, pokud je zapotřebí pomalé maximální rychlosti a vysoký točivý moment pro stoupání nebo projíždění pískem nebo blátem.