Domů > Novinky > Obsah

Jak zvolit převodový motor

Mar 02, 2017

Při výběru motoru je ve skutečnosti velmi dvířka. Mnoho neprofesionálních pracovníků, obvykle při volbě času, bude vyžadovat "čím menší bude lepší velikost, tím vyšší je to lepší točivý moment, hluk menší, tím lepší je, tím levnější je cena, tím lépe." Ve skutečnosti tato mentalita nejen zvyšuje náklady na výrobek, ale také nedosahuje požadovaného účinku.

Ve skutečnosti, když volba motoru, první musí splňovat motor musí být ve standardním napětí může řídit jmenovité zatížení k dosažení požadované rychlosti, k dosažení své funkce. Pokud to nemůže být splněno, zvážit hluk, tvar a cenu, jsou rušivé a. Obecně bychom měli určit výkon motoru dolů a pak optimalizovat zvuk a tvar motoru, nikoliv primární a sekundární obráceně.

A pak jsme zvolili motor, můžete zvážit použití motoru v prostředí. Například produkt se používá v hale nebo na náměstí, používáme pro to vysokotlaký motor? To není nic jiného, ​​než zvýšit náklady na projekt, což vedlo k tomu, že projekt selhal; Chci například použít motor k pohybu dopředu a dozadu, čas designu, použití konstrukčního stánku k dosažení zastávky a zpět. Tentokrát musí zvolit vhodný točivý moment motoru, neříkat, že čím větší je to lepší točivý moment. Pokud krouticí moment překročí kapacitu konstrukce, motor tuto strukturu nedá špatně?

Vzhledem k tomu, že samotný výrobek se liší v tisících směrech, řadíte motor jako stupeň, bude to těžké udělat profesionální úroveň v krátkém časovém období, v tomto případě můžete požádat o pomoc Shenzhen TT motor Industrial Co., Ltd. .