Domů > Novinky > Obsah

IDEÁLNÍ SPECIFIKACE NA STEJNOSMĚRNÝ PROUD

Jul 10, 2017

IDEÁLNÍ SPECIFIKACE NA STEJNOSMĚRNÝ PROUD

Mnoho výrobců motorů jsou nyní výpis Další informace, které mohou být velmi užitečné při výběru správné motor. Níže je některé další informace, které můžete narazit při hledání pro stejnosměrné motory:


Napětí vs. RPM:


Výrobce by v ideálním případě seznamu graf motoru napětí vs. ot. / min. Pro rychlý orientační, zvažte použití bez zatížení ot. / min. a jmenovitého napětí: (nominální napětí, ot/min) a bod (0, 0). Viz "zařízení dolů" níže pro motory s převodovkou dolů.


Točivý moment vs. proud:


Proud je hodnota, která nelze tak snadno kontrolovat. Stejnosměrné motory použít pouze stejně aktuální jako potřebují. Ideální specifikace zahrnují této křivky a aproximace nejsou snadno reprodukovat. Točivý moment stání se vztahuje k aktuální stánku. Motor, který brání otáčení použití maximálního proudu ("stání") a produkci maximálního točivého momentu možné. Proud musí předložit daný moment je založena na mnoha faktorech, včetně tloušťky, typu a konfiguraci vodiči, které slouží k motoru, magnety a další mechanické faktory.


Technické specifikace nebo 3D výkres CAD:


Mnoho robot stavitelé jako nakreslit svého robota v počítači před nákupem potřebných dílů. Přestože všechny motorových výrobců CAD výkres s rozměry, jsou zřídka jej zpřístupnit veřejnosti. Ideální Rozměry motoru patří základy uvedené výše, jakož i montážní umístění otvorů a typ závitu. V ideálním případě by také uvést materiály používané při výrobě motoru, převodovky a vinutí, stejně jako samostatné dimenze pro motor a kola dolů.


Převod dolů:


DC motor výrobců, které rovněž produkují odpovídající zařízení dole u motoru musí seznam zařízení dolů poměr. Podvozek vysunut akty ke zvýšení točivého momentu a snížení ot. / min. Ne zatížení ot. / min hodnotou zadanou je vždy poslední výstupní hřídel po kola dolů. Chcete-li najít úhlová rychlost hřídele motoru před zařízení dolů, vynásobte hodnotu převodový poměr. Získání točivého momentu motoru stání před zařízení dolů, vydělte stání točivý moment zařízení dolů. Materiál použitý k vnitřní zařízení je obvykle plast nebo kov a jsou se rozhodli vydržet maximální točivý moment ratin