Domů > Novinky > Obsah

Trend vývoje automobilového průmyslu: Efektivní energeticky úsporný motor

Mar 04, 2017

Trend vývoje automobilového průmyslu: Energeticky úsporný motor

Efektivní úsporný motor s novým designem motoru, novými technologiemi a novými materiály může snížit elektromagnetickou energii, ztrátu tepla a mechanické energie, zvýšit efektivitu výkonu. Ve srovnání se standardním motorem je zřejmé, že je efektivní úsporný účinek motoru, obvykle efektivita může činit průměrný nárůst o 4%.

Efektivní úspora energie motoru:

  • Přímý start, lze plně vyměnit asynchronním motorem.

  • Energeticky úsporný motor s permanentními magnety vzácných zemin může ušetřit energii, než běžné motory 3 ℅ výše.

  • Faktor výkonu motoru je obecně vyšší než 0,90, zlepšuje faktor kvality sítě bez nutnosti kompenzátoru účiníku.

  • Proud motoru je malý, šetří přenosovou a distribuční kapacitu, prodlužuje celkovou životnost systému.

  • Plus pohon může být měkké zastavení, bezproblémové regulace rychlosti, úsporu energie účinek k dalšímu zlepšení.

Úspora energie a ochrana životního prostředí se postupně staly jedním z horkých otázek světa, světový motor je také směrem energeticky efektivního rozvoje, potenciál rozvoje je obrovský. Rozvinuté země vyvinuly normy pro energetickou účinnost motorů. Evropa a Spojené státy a další rozvinuté země i nadále zlepšují přístupové normy pro energetickou účinnost motoru, základní využívání všech energeticky úsporných motorů, v některých oblastech začalo využívat vysoce účinný motor šetřící energii.

Motorové produkty jako průmyslová síla se spoléhají na rozvojovou rychlost země a na závislost na průmyslové politice, a tak jak využít tržních příležitostí, včas přizpůsobit strukturu výrobků, rozvíjet tržní produkty, zvolit diferencované energeticky úsporné motorové výrobky, důsledně sledovat národní průmysl Politika je zaměřena. TTMOTOR také udržuje krok s efektivním úsporou energie.

Https://ttmotor.en.alibaba.com/product/60531215323-803614200/GM37_35BY_200mA_12v_dc_stepper_motor_with_37mm_gearbox.html?spm=a2700.8304367.0.0.nggbu3