Domů > Novinky > Obsah

Výběr motoru Dc

Jul 10, 2017

TT Motor(Shenzhen) bylo setkání potřeby našich zákazníků v dc a převodový motor design, vývoj a konstrukce od roku 2006. Naše společnost je hrdá na inovace a je plně oddána integraci zdrojů. Dnes si mnoho možností motorů na trhu z heavy-duty AC motory malé DC Bezkartáčový a krokové motory. Výběr správného motoru pro aplikaci uživatelé musí mít plnou znalost parametry aplikace, včetně energie, rychlost, točivý moment, fyzické velikosti, účinnosti, doživotní očekávání a jiné požadavky.

Proto jsme se zavázali vám pomůže co se týče výběru na stejnosměrný proud. Můžeme spravovat všechny vaše potřeby motorové projektu, bez ohledu na velikost. Máme silný tým inženýrů a k dosažení spokojenosti i přes nedostatek času a omezení nákladů.

Rovněž Vyrábíme širokou škálu motorů včetně motorů PMDC, stejnosměrný, Universal, Encoder, převodovky a Transaxle. Naše motory jsou provedeny v nejvyšší kvalitě a nejtěsnější ovládacích prvků. Máme rozsáhlé zkušenosti ve všech typech motorů a se mohou specializovat na velký točivý moment, nízká hlučnost motorů v fyzicky malých velikostech.

Takže jsme nejlepší volbou pro vás. Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy můžete mít. Dík.