Domů > Novinky > Obsah

Jaké jsou struktury a vlastnosti stejnosměrného převodového motoru

Dec 19, 2019

Jaké jsou struktury a vlastnosti stejnosměrného převodového motoru


Převodový motor se obecně používá pro převodové zařízení s nízkou rychlostí a velkým točivým momentem. Může snížit rychlost převodem motoru nebo jiného vysokorychlostního přenosového zařízení na převodový hřídel výstupního hřídele přes reduktor.


19-19


GM12 (5)-1-1Struktury a vlastnosti převodového motoru

Zatěžovací moment ve výšiStejnosměrný motormá přímý vztah k rychlosti a proudu. Rychlost lineárně klesá s nárůstem zátěže, zatímco proud roste lineárně. Při výběru specifikací zkuste pracovat blízko bodu maximální účinnosti, abyste získali ideální provozní výkon, životnost a charakteristickou stabilitu.

Obecně je provozní prostředí stejnosměrného motoru stejného jako prostředí stejnosměrného motoru. Pokud existují zvláštní potřeby, jako je teplota okolí, podmínky přetížení, proudový limit atd., Je třeba to vysvětlit předem.

Životnost převodovky je obecně delší než životnost stejnosměrného motoru, který může dosáhnout 1 000 až 3 000 hodin. Celkový redukční poměr převodovky je obecně v rozmezí 1:10 až 1: 500. Po speciální konstrukci může dosáhnout 1: 1000 nebo větší, ale převodovka s velkým redukčním poměrem není povolena&"reverzní GG", to znamená, že výstupní hřídel převodovky nelze použít jako hnací hřídel k vynucení.

Vzhledem k omezení pevnosti ozubeného kola, když je celková převodovka velká, nemusí být převodový motor schopen nést zablokovaný točivý moment rotoru a zátěžový moment v tomto okamžiku nemůže překročit maximální přípustný točivý moment krátkodobého zatížení. Převodovka se skládá z vícestupňových párů převodů. Každá fáze sestává z páru záběrných párů ozubených kol, které se skládají z listového ozubeného kola a pastorku. První pastorek je namontován na výstupní hřídeli motoru. Ložisko použité pro výstupní hřídel převodovky je obvykle olejové ložisko vyrobené ze slinutých měděných nebo železných materiálů.


Aplikace převodového motoru

Převodový motor je široce používán v nositelném spotřebitelském produktu, zdravotnické vybavení, inteligentní dům, řidič automobilu, pohon robota, logistický sklad elektronického obchodu, přesné přístroje, zařízení průmyslové automatizace, elektronické výrobky, přesné stroje a další obory.Více informací o stejnosměrném motoru, kontaktujte nás prostřednictvím

Kontaktní osoba: Lulu Fung

E-mail: lulu@ttmotor.com

Mobilní telefon: (86) 158 1855 9903

Tel: (86) 755-8250 1105

Vložit: 4. patro, budova C, průmyslový park Huilongda, komunita Shilong, Shiyan, Bao' An District, Shenzhen, Čína

Název společnosti: TT Motor (HK) Industrial Co., Ltd.

Webová stránka:www.ttmotor.com


Lulu Fung