Domů > Novinky > Obsah

Typy motorů Dc

Aug 29, 2017

                                                               Typy motorů Dc



Jak již víte, existují dva elektrické prvky DC motorucívky a armatury. Vinutí kotvy jsou tvořeny současné nosné vodiče, které ukončitna komutátoru.DC napětí platí pro armatury vinutí prostřednictvím uhlíkové kartáče, které jezdí na komutátoru.V malé stejnosměrné motory lze trvalé magnety statoru. Ve velké motory používané v průmyslových aplikacích je však elektromagnet statoru. Baiscally tam jsou 4 typy Dc motorů.



Permanentní magnetický motor:-

Permanentní magnetický motor používámagnet k zadání pole tok. Motory s permanentními magnety DC mají vynikající schopnost točivého momentu s dobrou rychlost nařízení. Nevýhodou motory s permanentními magnety DC je že omezeno na množství zatížení, které mohou řídit. Tyto motory lze nalézt na nízký výkon aplikace.



Motor řady:-

V DC motor řady pole je zapojen v sérii s armatury. Pole je navinuto s několika zvraty tlustý protože musí nést plnou armaturu aktuální.

Navícrychlost série motoru bez zatížení zvýší do bodu, kde může dojít k poškození motoru. Některé zatížení musí být vždy připojen k motoru se sériově zapojených.



Derivační motor:-

Derivační motory pole je připojen paralelně (zkrat) s vinutí kotvy. Připojených k derivační motor nabízí dobrou rychlost nařízení. Budícího vinutí lze samostatně vzrušený nebo připojené ke stejnému zdroji jako armatury.



Složené motory:-

Složené motory mají pole zapojených v sérii s armatury a zvlášť nadšený přepínací pole. Pole řad poskytuje lepší točivý moment a přepínací pole poskytuje lepší regulace rychlosti.

Však pole řad může způsobit problémy v aplikacích jednotky rychlosti a není obvykle používá v čtyři disky kvadrant.

Navštivte nás pro více informacíwww.ttmotor.com /https://ttmotorhk.en.Alibaba.comDěkuju!