Domů > Novinky > Obsah

Jaké jsou výhody střídavého motoru?

Sep 02, 2017

                                             Jaké jsou výhody bezkartáčového motoru?

Bezkartáčový motor je široce používán v mnoha průmyslových aplikacích, jako je hybridní vozidlo, elektrické počítače a dálkové ovládání vozu. Ale přemýšleli jste někdy o jeho výhodách a nevýhodách? Většinu času se nemůžeme touto otázkou zabývat, protože si myslíme, že to pro mě není důležité. Dělá to, co říká.

Ve skutečnosti je pro nás velmi důležité. Ať už chcete upgradovat RC model nebo si užívat pocit varu krve. Stejně jako proč jsme náhradní kartáčovaný motor bez brushless jeden. Takže se podívejte na tyto bezkartáčové motory.


Jaké jsou výhody?

Když se zeptáte na otázku, mnoho lidí vám může říci, že bezkartáčové motory mají vynikající kontrolu, přesnost a účinnost, stejně jako mnohem tišší. Ano to je správně.


Vysoká účinnost
Bezkartáčové motory jsou efektivnější při přeměně elektřiny na mechanickou energii než motory s kartáčkem. Protože je poháněn stejnosměrným elektrickým zdrojem prostřednictvím integrovaného střídače / spínacího zdroje, který generuje elektrický signál střídavého proudu k pohonu motoru, dodatečné senzory a elektronika řídí výstupní amplitudu a průběh a frekvenci měniče.


Ale v kartáčovaném motoru je na spřádacím rameni namontován elektromagnet, který se nazývá armatura nebo rotor. Kotva se nachází mezi dvěma magnety, které jsou uspořádány podkovy, společně nazývané stator. Když se elektromagnet přivádí k síti, pohybuje se paží, čímž se vyrovnávají severní a jižní póly elektromagnetu s protilehlými póly statoru.


Tichší
Můžete snížit hluk, jakmile upgradujete rádiový řídicí model pomocí střídavých motorů. Vytváří nízkou hlučnost, takže se nemusíte starat o to, že rušíte svého souseda.


Dlouhá doba použití
Kvůli nepřítomnosti štětců, střídavé motory snižují ztráty v důsledku tření. A ve větších modelech, kde může být přehřátí problém, je snadnější vychladnout. Zvýšená účinnost je největší v oblasti bez zatížení a nízkého zatížení výkonové křivky motoru


Navštivte nás pro více informací www.ttmotor.com      https://ttmotorhk.en.alibaba.com/ Děkuji.