Domů > Novinky > Obsah

Co je střídavý Motor a jak to funguje?

Jul 10, 2017


Střídavé motory jsou synchronní elektromotory, které se pohybují kolem elektronicky. Využívají stejnosměrný proud napájení magnetů pro pohyb rotoru do statoru. Namísto použití kartáčů a komutátoru, motory používají krok motor řadič. To vytváří s rotací, který se postupně přeměňuje elektrickou energii na mechanickou energii na rozdíl od kartáčované nebo konvenční motor.

Střídavý motor ztrácí kartáčů a komutátoru. A umístění magnetů a vinutí stornují: magnety jsou na konvenční motorové hřídele a měděné vinutí armatury jsou pevné a kolem hřídele. Místo kartáčů a komutátoru malé obvodové desky se zabudovanými koordinuje dodávku energie do vinutí. Protože elektronika komunikovat přímo s stacionární vinutí, nástroj upraví podle úkolu, což je důvod, proč společnosti na trhu jako "chytřejší" nástroje. Například pokud použijete střídavý cvičení řídit šrouby do polystyrenu, snadněji cítí nedostatek odporu (ve srovnání s motorem, kartáčované) a začne tahat, jen trochu podezřelým z vraždy od baterie, která to potřebuje. Je-li nástroj pak začne 3palcové šrouby do mahagon, bude odpovídajícím způsobem upravit a nakreslete aktuálnější. Naproti tomu kartáčované motor poběží vždy tak rychle, jak můžete zároveň v provozu.

Kromě toho střídavé motory mohou být silnější celkově. Měděné vinutí jsou na vnější straně motorové konfigurace, existuje prostor tak, aby byly větší. Střídavé motory také nemají tření a napětí drop, že stopy vytvářejí přetažením proti otáčení komutátoru. Tento fyzický kontakt má za následek trvalé energetické ztráty v průběhu provozu.