Domů > Novinky > Obsah

Co je Převodová skříň

Aug 14, 2017

              

                                                           Co je Převodová skříň?

Převodovka je mechanická zařízení využívá zvýšit výstupní moment nebo změnit rychlost (ot/min) motoru. Hřídel motoru je připojen k jednomu konci převodovky a prostřednictvím vnitřní konfigurace ozubená kola převodovky, poskytuje daného momentu a rychlosti Určuje převodový poměr.

Typy převodovek

Existuje mnoho typů převodovek vyrobených po celém světě. Jedním z hlavních rozdílů mezi jednotlivými převodovky je jejich charakteristiky výkonu. Výběr z různých typů převodovky je aplikace závislá. Převodovky jsou k dispozici v mnoha velikostech, poměry, efektivitu a odpor charakteristiky. Všechny tyto faktory návrhu ovlivní výkon a cenu převodovky. Existuje několik typů převodovek vyrobené společností TT Motor jsou uvedeny níže:

Převodová kola

Převodová kola jsou vyrobena s přímými zuby na rovnoběžných hřídelích. Hladina hluku převodových kol je poměrně vysoké v důsledku kolize zubů ozubených kol, které ozubeným zuby náchylné k opotřebení. Převodová kola přicházejí v řadě velikostí a převodové poměry pro aplikace vyžadující určité rychlosti nebo točivého momentu výstupu.

Fyzikální vlastnosti

Převodová kola jsou obvykle zhotoveny z kovů jako oceli, nebo mosazi a plastů například nylon nebo polykarbonát. Materiál použitý k výstavbě čelních ozubených kol se mohou lišit podle výrobce.

Planetové převodovky

Planetové převodovky jsou pojmenovány tak vzhledem k jejich podobnosti do sluneční soustavy. Součástí planetové převodovky patří centrálního kola, ozubený a planetové převodovky. Planetové převodovky je centrální zařízení, který je vyřešen v centru, ozubený (anulus prsten), který je vnější kroužek s dovnitř směřujícím zuby a planetové převody, které otáčet kolem slunce gears a OK s centrálního a korunového kola.

Fyzikální vlastnosti

Slunce, prsten a planetové převody planetární převodovky jsou zhotoveny z hliníku, nerezové oceli nebo mosazi. Použitý materiál se liší podle výrobce.

Pro více informací prosím klikněte zdewww.ttmotor.comDěkuji přeji hezký den!