Domů > Novinky > Obsah

Co je to DC Brushless Motor?

Dec 23, 2019

Co je to DC Brushless Motor?


1无刷单系列

BLDC


Vinutí statoru motoru je většinou vyrobeno z trojfázového symetrického hvězdicového spojení, které je velmi podobné trojfázovému asynchronnímu motoru. Aby se zjistila polarita rotoru motoru, je v motoru nainstalován snímač polohy.


Ovladač se skládá z výkonných elektronických zařízení a integrovaných obvodů. Jeho funkcí je přijímat signály startu, zastavení a brzdy motoru pro řízení startu, zastavení a brzdy motoru; přijímání signálů snímače polohy a dopředných a zpětných signálů pro řízení zapnutí a vypnutí každé výkonové trubice invertorového můstku za účelem generování nepřetržitého točivého momentu; přijímat signály povelu rychlosti a zpětné vazby rychlosti pro ovládání a úpravu rychlosti otáčení; poskytují ochranu a displej atd.


V posledních 30 letech je výzkumem regulace regulace rychlosti asynchronního motoru s proměnnou frekvencí nalezení způsobu, jak regulovat točivý moment asynchronního motoru. Trvalý magnet BLDCM pro vzácné zeminy předvede své výhody v oblasti regulace rychlosti díky své široké regulaci rychlosti, malému objemu, vysoké účinnosti a malé odchylce rychlosti v ustáleném stavu.


Střídavý stejnosměrný motorje také známý jako konverze stejnosměrného proudu, protože má vlastnosti stejnosměrného kartáčového motoru a je také zařízením změny frekvence. To je také známé jako BLDC. Účinnost provozu, točivý moment při nízké rychlosti a přesnost rychlostiStřídavý stejnosměrný motorjsou lepší než u kterékoli kontrolní technologie, takže stojí za pozornost odvětví.


I když doba vývoje BLDCM v naší zemi je krátká, s vývojem technologie se rychle rozvinula. Je široce používán v mnoha oborech, jako je letectví, zdravotnické vybavení, domácí spotřebiče, elektrická vozidla atd. A vytvořil počáteční průmyslový řetězec v Shenzhenu, Changshe, Šanghaji atd.


V posledních letech se BLDCM stala rychle se rozvíjející silou v oblasti modelu. Z důvodů výroby a ceny se BLDCM v posledních několika letech většinou používá ve středních a kvalitních leteckých modelech. Nyní, díky rychlému vývoji technologie obrábění, se výrobní náklady BLDCM hodně snížily. V současné době vstupuje na všech úrovních modelového pole, od elektrického dálkového ovládání vozidla až po loď elektrického dálkového ovládání k elektrickému modelu letadla všude.Pro více informací o BLDC nás prosím kontaktujte


Kontaktní osoba: Lulu Fung

E-mail: lulu@ttmotor.com

Mobilní telefon: (86) 158 1855 9903

Tel: (86) 755-8250 1105

Vložit: 4. patro, budova C, průmyslový park Huilongda, komunita Shilong, Shiyan, Bao' An District, Shenzhen, Čína

Název společnosti: TT Motor (HK) Industrial Co., Ltd.

Webová stránka:www.ttmotor.com

Lulu Fung