Domů > Novinky > Obsah

Jaká je hlavní struktura elektronického zámku Smart?

Jan 02, 2018

Jaká je hlavní struktura elektronického chytrého zámku?


Úvod:


Nyní na trhu elektronických inteligentních zámkových panelů použitých materiálů jsou: slitiny zinku, nerezové oceli, hliníku, plastu, leteckého hliníku, titanu a tak dále.
Nejprve panel


Elektronické inteligentní zámkové panely využívající materiál: slitina zinku, nerezová ocel, hliník, plast, letecký hliník, titan a tak dále.


Za druhé, tělo zámku


Materiál tělesa zámku je převážně nerezová ocel, ale také slitina zinku a železa. Tělo zámku je rozděleno na standardní tělo zámku a tělo King Lock dvě.


Za třetí, obvodová deska


Obvodová deska je jádrem inteligentního zámku, obvodová deska ovlivní kvalitu výkonu inteligentního zámku. Tento materiál je poměrně jednoduchý.


Za čtvrté, motor


Motor je inteligentní motor poháněný zámkem, spotřeba energie je malá. S heslem nebo kreditní kartou, odemknutím otisku prstu, uslyšíte zvuk otáčení motoru. Proto je celá životnost zámku v podstatě závislá na spotřebě energie zpomalení motoru, stejně jako na velikosti točivého momentu.


Pět, ruka


Existují dvě dlouhé rukojeti a rukojeti, podle různých potřeb koupit jinou inteligentní rukojeť zámku. Někteří jsou samozřejmě cizí.


Šest, dekorativní kruhy


Některé dekorativní inteligentní zámek konfigurace, a některé chytré zámky nejsou konfigurovány, chytrý zámek vybavený ozdobným kroužkem bude o něco vyšší náklady. Inteligentní zámky s ozdobnými kruhy, luxusní větve atmosféry.


Sedm, zobrazit


Displej má displej Blu-ray a bílý displej, ale ne všechny inteligentní zámky jsou vybaveny displejem. Inteligentní zámek s displejem je intuitivnější a snadnější.


Osm, klávesnice


Inteligentní zámek klávesnice se obvykle používá k určení odrazu světla vstup, klávesnice je také rozdělena do dvou druhů modré a bílé, někteří lidé si myslí, že odraz bílé světlo bude lepší než modrá, vstup bude citlivější.


Devět, otisky prstů


Inteligentní zámek otisků prstů, převážně rozdělený do dvou typů, optické otisky prstů a otisky polovodičových otisků prstů, obecně platí, že cena polovodičových otisků prstů bude vyšší než u optických otisků prstů.


Deset, cylindr zámku


Cylinder zámek je stanovit cenu inteligentní zámek je důležitým faktorem, protože různé úrovně bezpečnosti válců úroveň není stejná, použití super-C zámek chytrý zámek v technických strojů, aby se zabránilo odemknutí bude bezpečnější.


Jedenáct, slot pro baterie


Současný slot pro baterii Smart Lock je 4 baterie a 8 baterií.


Dvanáct, anti-lock knoflík


Zamykací knoflík, v podstatě všechny domácí inteligentní zámky jsou vybaveny.


Třináct, skluzavka


Existují dva druhy inteligentních zámků s a bez diapozitivů (tyčinka), inteligentní zámek se sklíčkem může účinně chránit inteligentní zámek odemknout část (klávesnice, otisk prstu, displej), který by měl být jiný Příležitost si musí vybrat.


Čtrnáct, modul Bluetooth


Toto je součást inteligentního zámku IoT, některých modulů inteligentního zámku, spolu s wifi kouzelnou skříní, Smart Lock IoT (také v posledních letech, nejoblíbenější dálkové odemykání, online informace push, kontrola odemknutí záznamů online). Některé inteligentní zámky však používají různé komunikační protokoly a část IoT použitá uvnitř inteligentního zámku bude také odlišná.