Domů > Novinky > Obsah

Jaké jsou výhody a nevýhody střídavý Motor?

Jul 11, 2017

Jaké jsou výhody a nevýhody střídavý Motor?

Střídavý motor je široce používán v mnoha průmyslových aplikacích, jako jsou hybridní vozidla, elektrická počítačů, stejně jako auto na ovládání rádia. Ale už jste někdy přemýšlet o své výhody a nevýhody? Většinu času, jsme nemusí koncert o tuto otázku jak si myslíme, že to není pro mě důležité. Dělá to, co říká.

Ve skutečnosti to je velmi důležité pro nás. Zda chcete inovovat váš RC model nebo si krev varu pocit. Stejně jako důvod, proč jsme náhradní brushed motor střídavý sadou. Tak dáme si hluboký pohled na tyto střídavé motory.

Jaké jsou výhody?

Když se zeptáte na otázku, mnoho lidí může říct, bezkartáčové motory mají výbornou kontrolu, přesnost a účinnost, jako i jako mnohem tišší. Ano, to má pravdu.

Vysoce efektivní
Střídavé motory jsou účinnější při konverzi elektrické energie na mechanickou energii než kartáčované motory. Jak je poháněn Elektrický zdroj DC prostřednictvím integrovaného měniče/přepínání napájecí zdroj, který vytváří elektrický signál AC řídit motor, další senzory a elektronika řídí amplituda výstupního střídače a průběh a frekvenci.

Ale v kartáčované motorek, elektromagnet je namontován na rotující rameno, zvané armatury nebo rotoru. Armatury se nachází mezi dvěma magnety v konfiguraci s podkovy, souhrnně označované jako stator. Když je moc přivádí elektromagnet, rameno se pohybuje, Severní a jižní póly elektromagnet s protichůdné póly statoru.

Tišší
Jakmile upgrade rádiové ovládání modelu s střídavé motory, dokáže snížit šum. Jsou rody nízká hlučnost, takže Nenechte se starosti o to rušit váš soused.

Dlouhý čas pro použití
Vzhledem k absenci štětce, bezkomutátorové motory zmírnění ztráty třením. A ve větších modelech kde přehřátí může být problém, jsou snáze vychladnout. Vylepšená efektivita je největší v regionu naprázdno a low zatížení motoru výkon křivky.

Jaké jsou nevýhody?
Pro většinu lidí, kteří mají střídavý motor řekne střídavý motor je drahé. To je pravda. Ale už jste přemýšlet o tom, co způsobují problém.

Kartáčované motory jsou levné na výrobu, ale stopy opotřebení před odíráním kontaktní místo a nápravy. Tření od tohoto kontaktu také brání výkonu. Střídavý motor jak se ukázalo později, než broušená, bez ohledu na technologie a materiály, existují velké výzvy. Elektronický regulátor je také povinna nechte motor v chodu. Nabízí dvojnásobek ceny motoru. Vysoké náklady, které způsobují konečnou cenu. Technologie je vždy v předstihu, bychom měli věřit, že vyšší kvalita motory poučí nás.