Domů > Novinky > Obsah

Na co se zaměřit v motoru?

Jun 21, 2017

Existuje několik primární specifikace, kterou byste měli hledat v motoru:

  1. Typ motoru. Existuje celá řada různých elektrických motorů tam venku. Podle mých zkušeností jsou ty nejlevnější kartáčovaný DC motory. Ty jsou poměrně jednoduché, řídit: odešlete motoru PWM signál a to se točí rychleji, s vyšší pracovní cyklus. Polaritu a točit opačným směrem. Já jsem hádat, že to bude pravděpodobně vhodné projektu nejlepší.

  2. Elektrické charakteristiky. Jedná se o jmenovitého napětí, motor běží na stánku proud je a co Jmenovitý proud je (Poznámka: Jmenovitý proud nemusí být větší než aktuální stánku). Většina DC motory, použil jsem, které jsou schopny řídit polo-malé až střední velikosti roboty (o jakou velikost máte, i když pravděpodobně těžší) spuštěna v rozsahu 12-24V, tak budete muset odpovídajícím způsobem naplánovat vaše akumulátory. Stánek proudy se měnilo kdekoli od zesilovače 1-2 do více než 30 ampérů.

  3. Mechanické charakteristiky. Jedná se o otáčkách motoru, stánek točivý moment motoru a všechny ostatní mechanické vlastnosti jmenovitého momentu nebo jakýkoliv převodový poměr prezentovat (v případě převodový motor). DC motory mají lineární točivý moment k poměru rychlosti, tedy vyvíjejí maximální točivý moment když zastavil, což snižuje, dokud se motor točí při maximální rychlosti. Rychlost-graf silofunkce zvyšuje, dokud motor dosáhne půl otáčky a pak se snižuje. Typický DC motory mají velmi vysoké otáčky. Většina, jsem viděl liší ~ 5000 ot. / min. až ~ 20000 ot. / min., ačkoli mnoho vysokých otáčkách jsou určitě k dispozici.