Domů > Novinky > Obsah

Šnekové převodové motory: hladké ovládání, nízké hlučnosti

Mar 06, 2017

Šnekový převodový motor: hladký provoz, nízká hlučnost

Popis produktu:

Na základě národního standardu GB10085-88 parametrů šnekových kol, reduktor šnekových převodovek, který absorbuje nejmodernější technologii doma iv zahraničí, jedinečnou mřížku "čtvercového boxu" mimo konstrukci, vzhled boxu na vysokou kvalitu Hliník Odlévání pod tlakem.

Redukční šnek je široce používán v metalurgii, hornictví, dopravě, konzervování vody, chemikáliích, potravinách, nápoji, textilu, tabáku, balení, ochraně životního prostředí a mnoha dalších odvětvích a oblastech mechanického a mechanického zpomalení. K dosažení vysoké rychlosti než nízká hlučnost, vysoká stabilita mechanismu zpomalení řízení nejlepší volby.

Funkce:

1, kompaktní mechanická konstrukce, kompaktní, malá a účinná;


2, výměna tepla je dobrá, rychlá teplo;


3, snadná instalace, flexibilní a efektivní, vynikající výkon, snadná údržba a opravy;


4, poměr přenosové rychlosti, točivý moment, aby odolal vysokému přetížení;


5, hladký provoz, nízká hlučnost, odolný;


6, použitelnost, bezpečnost a spolehlivost.

TT Motor splňuje naše požadavky zákazníků v oblasti konstrukce, vývoje a konstrukce motorových a převodových motorů od roku 2006 v Hongkongu a začal v roce 2008 založit továrnu v Shenzhen, Guangdong. Vyrábíme široký sortiment motorů včetně stejnosměrného převodového motoru DC Bezkartáčový motor, krokový motor, plastový převodový motor a Encoder, všechny naše motory jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a nejtěsnější ovládací prvky. Máme rozsáhlé zkušenosti se všemi typy motorů a specializujeme se na velkou točivou sílu, motory s nízkou hlučností ve fyzicky malých rozměrech.

Http://www.usdttmotor.com/dc-gear-motor/dc-worm-gear-motor/